Zákaznická linka - 603 549 799

ADUSUMassistance 24/7

ADUSUM assistance 24/7 je asistenční služba nabízená 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Vyškolený technik ve spojení s plně vybaveným asistenčním vozem jsou tou nejlepší kombinací pro poskytnutí služeb nejvyšší kvality. Můžeme Vám nabídnout telefonickou konzultaci, odstranění závady na místě, přistavení náhradního vozu díky kterému zůstanete mobilní a nemusíte tak měnit své plány s následnou opravu závady našimi mechaniky či pouze samotný odtah nepojízdného vozu do ADUSUM servisu. Pro bezplatné získání linky ADUSUM assistance stačí být zákazníkem ADUSUM. Informujte se při sepisování zakázky či kupní smlouvy.

ADUSUM odtahová služba - disponujeme flotilou 3 odtahových speciálů a jednoho asistenčního vozu, díky kterým jsme schopni převézt v jednu chvíli až dvanáct osobních vozů. Cena za převoz automobilu začíná na 9.50Kč/km bez DPH. Jednotná sazba odtahu v rámci hl. města Prahy činí 1.600,--Kč/automobil. Převoz samotného automobilu v rámci ČR činí 16Kč/km bez DPH. Bližší informace Vám rádi sdělíme na 603 549 799 či na adusum@adusum.cz

Do této rubriky ještě spadá služba odvíjející se od Vašich požadavků na nový vůz. Pokud si z naší nabídky vozů nevyberete to ono, ten správný vůz zcela odpovídající Vašim představám a požadavkům, ale takový vůz jste objevili díky internetu kdekoliv v Evropě nebo USA jsme připraveni takto Vámi vybraný vůz v místě prodeje odborně překontrolovat, zjistit jeho skutečný technický stav, zajistit vystavení všech potřebných dokladů a dokumentů, transport vozu do ČR, zajištění STK + ME, schválení jeho technické způsobilosti a samotnou registraci vozu na DSA. Díky této naší službě se nemusíte vůbec o nic starat a v co možná nejkratším termínu budete mít Vámi vysněný vůz připravený k převzetí v naší společnosti. Náklady spojené s touto službou se odvíjejí od místa prodeje Vámi vybraného vozu. Pro Vaši představu zde uvádíme malou rekapitulace nákladů: dovoz vozu Evropa 16Kč/km, USA dle aktuálního kursu CZK/USD, veškeré úkony související s vystavením CZ dokladů vč. registračních značek na vůz činí 11.800Kč, zprostředkovatelská provize 3% z celkové kupní ceny vozu zahrnující odbornou kontrolu technického stavu kupovaného vozu v místě jeho prodeje, zajištění vystavení veškerých potřebných dokladů a dokumentů potřebných pro dovoz a přihlášení vozu a odborná konzultace při výběru vozu.

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.