Zákaznická linka - 603 549 799

Autoservis SAAB Praha 9, Letňany, Prosek | ADUSUM

Specialista na servis Vozů SAAB

 

Servis Saab Praha 9 nabízí kompletní servis všech modelů této švédské značky již od roku 1996.

 

Saab servisU nás v ADUSUM provádíme komplexní servis, a to jak běžné servisní prohlídky tak pravidelné servisní prohlídky, diagnostiku, pneuservis + pneuhotel, 3D laservou geometrii náprav Hunter,klimaservis, autosklo servis, výměna brzd a veškerých podvozkových komponentů, výměnu výfuků a další.

Stejně tak čištění interiéru a exteriéru. U nás v ADUSUM se s láskou staráme o všechny modely vozů Saab bez ohledu na jejich stáří či technický stav.


Díky našim vlastním zkušenostem získávaným již od roku 1996 u každého modelu a u každé motorizace víme kam sáhnout a neztrácíme tak čas dlouhým hledáním a diagnostikováním příčiny závady. Zákazníkům tak šetříme peníze.

 

 

Saab turbo

Provádíme veškeré mechanické práce, diagnostické práce, elektrikářské práce, klempířské a lakýrnické práce. Stejně tak pro nás není problém výměna skel, či pneuservis vč. seřízení geometrie náprav. Neměníme díly bez rozmyslu, u práce vždy přemýšlíme a vše průběžně konzultujeme se zákazníkem. Disponujeme tím nemodernějším dostupným vybavením, servisními přípravky a nářadím. Tým našich skvělých mechaniků průběžně prochází pravidelnými školeními. Nabízíme pouze kvalitní a hlavně odzkoušené náhradní díly předních evropských výrobců, za které ručíme svou pověstí. Používáme pouze špičková maziva Mobil1.

Naše firma je distributorem BSR pro Českou republiku a Slovensko, importérem a hlavním distributorem Eibach pro Českou republiku, distributorem švédských nerezových výfuků Ferrita pro Českou republiku a importérem sportovních vzduchových filtrů JR Filters pro Českou republiku.


Naše zkušenosti nám umožňují předcházet problémům na silnici. Při pravidelných servisních prohlídkách u nás každý vůz dostane přesně to, co potřebuje nejen s ohledem na servisní plán výrobce vozu. V našem autoservisu ušetříte nejen čas, ale i peníze za odvedenou práci a náhradní díly. Na práci týmu našich mechaniků se můžete vždy spolehnout.

 

Saab

Nejčastěji prováděné servisní úkony na vozech Saab:

Výměna oleje + filtrů

Čištění olejové vany

Výměna odvětrací sady

Výměna rozvodů okolo 250.000km

Pneuservis + 3D geometrie náprav

Údržba klimatizace + dezinfekce ventilace ozónem

Výměna SDI

Výměna svíček

Diagnostika všech řídících jednotek ve voze

U dieselových variant řízená regenerace filtru pevných částic


Objednat servis


*


*


*

Infromace o vozidle

Typ servisu

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?