Zákaznická linka - 603 549 799

Diagnostika aut, Autodiagnostika Praha 9

Diagnostika řídících jednotek 

Autoservis Praha 9, Auto Letňany, ADUSUM provádí diagnostiku a diagnostické práce na vozech všech značek. Díky našim zkušenostem získávaným od roku 1996, pravidelným školením a špičkovému švédskému diagnostickému zařízení Auto-Com neexistuje závada, se kterou by si naši vyškolení technici nedokázali poradit. Nejsme bezmyšlenkovití výměnáři jednotlivých komponentů – vždy se snažíme to nejlepší řešení. 
Diagnostika Autocom 

Diagnostika, autodiagnostika, diagnostické práce, autoelektrikářské práce jsou naší doménou od samého počátku. Rádi se zdokonalujeme a málo kdy nás něco zaskočí. Metodu pokus omyl u nás nehledejte. Prozatím jsme se nesetkali s problémem, se kterým bychom si nedokázali poradit.
Opravujeme všechny značky vozidel, systémy si jsou totiž velmi podobné. Naše specializace na vozy Volvo, Saab, Mini, Opel je bezesporu konkurenční výhodou, avšak naše zkušenosti nám dovolují odbornou diagnostiku i vozů jiných značek jako Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes, Land Rover, Peugeot, Ford, Seat a dalších.
 
OBD Diagnostika – diagnostika všech řídících jednotek umístěných ve voze přes diagnostickou zástrčku OBD. Samotné připojení diagnostiky a získat tak chybové kódy DTC nestačí. Vždy je třeba zapojit mozek a použít znalosti. A to my v ADUSUM děláme. Máme pravidelně školený tým techniků, které za dlouhá léta praxe málo co překvapí. Další část našeho podnikání, kde je odbornost víc než důležitá.
Čím dál složitější systémy používané v moderních vozech zmenšují počet servisních míst, kde jsou schopni provést kvalitní diagnostiku. Často se setkáváme s případy z celé ČR, kdy se v jiných servisech ani opakovaně nepodařilo závadu odstranit. Resp. odstranil se důsledek, ale neodstranila se příčina. To se u nás v ADUSUM stát nemůže. 
Diagnostiku Vašeho vozu provedeme u nás v ADUSUM bez objednání.
Zjištěné s Vámi budeme konzultovat a domluvíme se s Vámi na dalším postupu a termínu realizace opravy. 

Objednat servis


*


*


*

Infromace o vozidle

Typ servisu

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?