Zákaznická linka - 603 549 799

ADUSUM servis

ADUSUM = Váš specialista na servis vozů VOLVO,SAAB,MINI a OPEL s historií od roku 1996

AUTOKLIMATIZACE - velmi často opomíjená součást vozu vyžadující pravidelnou údržbu a péči nejméně 1x ročně. Při kondenzaci vodních par se vzdušnými nečistotami na výparníku autoklimatizace umístěného ve ventilaci vozu totiž dochází k tvorbě organické směsi, která je "výborným" základem pro vznik bakterií, plísní a hniloby. Díky nejnovější technologii kterou disponujeme Vám můžeme nabídnout odborné plnění klimatizace chladivem R134a vč. doplnění správného množství maziva kompresoru. Vakuování s vysoušením a čištěním klimatizačního okruhu. Detekci úniku chladiva s následným odstraněním problému. Čištění a dezinfekci ventilace vozu ničící bakterie a plísně nacházející se v každé autoklimatizaci. Aplikovaná antibakteriální ochrana ventilace předchází tvorbě bakterií a mikroorganismů, následnému vzniku plísní a  zápachu v kabině vozu.

DIAGNOSTIKA - v současné době naprostá nezbytnost pro zjištění chybového kódu závady. Samotný chybový kód však závadu neřeší. Zde pak nastupují naše znalosti a dovednosti. 

PNEUSERVIS + PNEUHOTEL - umyjeme, přezujeme, vyvážíme, uskladníme. Dodáme kvalitní pneumatiky 1. jakosti předních světových výrobců přesně odpovídající Vašim potřebám

GEOMETRIE NÁPRAV - nejmodernější laserová geometrie od světové jedničky, amerického výrobce HUNTER Engeneering Company + profesionálně vyškolení technici ADUSUM Vám zajistí to nejsprávnější nastavení podvozku Vašeho vozu. Správně seřízená geometrie náprav zvyšuje bezpečnost a jízdní komfort. Snižuje opotřebení pneumatik a nebezpečí vzniku aquaplaningu. Dopomáhá správné funkci bezpečnostních systémů ESP a ABS. Odborníci firmy HUNTER doporučují provádět geometrii s každou výměnou pneumatik.

VÝMĚNA ČELNÍCH SKEL, BOČNÍCH SKEL i SKEL 5tých DVEŘÍ - nejčastěji používaná autoskla máme běžně skladem. Ostatní jsou k dispozici ve skladu našich dodavatelů s krátkým termínem dodání.

ŘEŠENÍ POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ - administrativu vyřídíme za Vás, vůz kvalitně opravíme, po dobu opravy poskytneme odpovídající náhradní vůz. 

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ SUCHOU i MOKROU CESTOU - tepování koberců, čalounění, stropnice, čištění a napouštění kožených sedadel včelím voskem, číštění oken, údržba pryžových těsnění dveří, oken a šíbrů, oživení plastů, ostranění letitých nečistot

OBNOVA ČIRÝCH SVĚTLOMETŮ - zašlým polykarbonátovým čirým krytům světlometů vrátíme jejich původní krásu 

Více o našich službách se dozvíte v sekci Nabídka služeb, anebo kliknutím na tento odkaz:  adusum.cz/nabidka-sluzeb/