Zákaznická linka - 603 549 799

HUNTER Engeneering Company

nejmodernější laserová geometrie náprav nyní prokazuje své přednosti pod taktovkou zaškolených mechaniků ADUSUM


Moc dobře víme jak je důležité správné nastavení jednotlivých součástí vozu, aby vůz jako celek fungoval spolehlivě a bezpečně.

Správně seřízená geometrie náprav zvyšuje bezpečnost a jízdní komfort  

Snižuje opotřebení pneumatik a riziko vzniku aquaplaningu

Dopomáhá správné funkci bezpečnostních systémů ESP a ABS.

Jelikož jsou bezchybně prováděná údržba a servis vozů zajišťující jejich bezpečný provoz ve spojení se spokojeností zákazníků u nás v ADUSUM na prvním místě, rozhodli jsme se pořídit nejmodernější dostupné zařízení pro měření sbíhavosti náprav, tzv. geometrii. Výrobcem geometrie je americká společnost HUNTER s dlouholetou tradicí a obrovskými zkušenostmi jak na poli zařízení pro měření geometrií dopravních prostředků, tak např. z oblasti tenisu, kdy si hráči mají možnost vyžádat tzv. Jestřábí oko, které jasně a s milimetrovou přesností určí dopad tenisového míčku. 

Zaškolení mechanici ADUSUM Vám nyní dokáží během krátké doby nejen změřit aktuální nastavení náprav vozu s grafickým barevným výstupem, ale díky mnohaletým znalostem a zkušenostem podvozek správně nastavit dle parametrů danných výrobcem konkrétního vozu. Technici firmy HUNTER doporučují provádět změření geometrie náprav minimálně 1x ročně, ideálně vždy při přezouvání pneumatik (letní/zimní).  

Věříme, že Vás další rozšíření nabízených služeb také potěší, a proto měření geometrie nabízíme za zaváděcí cenu 295Kč + DPH 

Těšíme se na další setkání

váš team ADUSUM 

Zajímavé odkazy:

Geometrie HUNTER 

Krátká videa z měření geometrie

Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.