Zákaznická linka - 603 549 799

Pneuservis

Když si uvědomíme, jak malá plocha spojuje vůz s vozovkou, a že o vzniku neštěstí rozhodují milimetry a zlomky vteřin, pak nemůže v nabídce naší společnosti chybět možnost zakoupení kvalitních pneumatik.

Pneuservis

Naše společnost nabízí produkty finského výrobce pneumatik NOKIAN TYRES. Výrobky tohoto předního světového výrobce vynikají oproti konkurenci velkým množstvím inovativních prvků mezi které patří Aquaplaning indikátor, DSI indikátor u zimních pneu, informační pole, leštěné drážky urychlující odvod vody z prostoru dezénu pneumatiky, které tak zabraňují vzniku aquaplaningu, aramidové bočnice. Mezi další inovativní prvky patří těsnící kroužek chránící prostor mezi pneumatikou a ráfkem před vniknutím nečistot, nekonečné patní lanko zajišťující její odolnost i za těch nějtěžších podmínek. Nově použitý kompozitní materiál na bázi řepkového oleje a oxidu křemičitého zlepšuje přilnavost za mokra a je ohleduplný k životnímu prostředí. Nízký valivý odpor pneumatik snižuje spotřebu paliva, COOL zone snižuje teplotu pneumatiky. Nový rádius profilu běhounu pneumatiky zajišťuje lepší a větší kontakt pneumatiky s vozovkou. Vícevrstvé běhounové směsi snižují riziko přehřátí pneu a zajištují maximální možné využití výsledků dlouholetého vývoje pneumatik. Zesílené bočnice pneu snižují riziko možnosti proražení či proříznutí pneu, a zajišťují lepší ovladatelnost při vysokých rychlostech. Bezešvý nylonový pás oděluje běhoun od samotné pneumatiky, čímz zajištuje vyšší komfort cestování. Nabízíme také "nejrychlejší" zimní pneumatiku na světě s rychlostním koeficientem W do 270km/h! Od léta 2009 se nabídka rozšířila o pneumatiky určené pro čím dál tím více oblíbené vozy SUV nesoucí označení Nokian Z SUV - pro rychlé přesuny po asfaltu s rychlostním koeficentem Y do 300km/h a Nokian HT SUV vhodná pro všechny typy povrchů. Všechny vyráběné pneumatiky Nokian vynikají excelentní přilnavostí za mokra a všech teplot, mají stabilní vlastnosti i ve vysokých rychlostech a vynikající odolnost vůči aquaplaningu. Nabízené rozměry uspokojí potřeby každého motoristy.

Pneumatiky Nokian sami používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Stejně tak početná skupina našich zákazníků. Vřele doporučujeme!

Bližší informace týkající se kvality pneumatik NOKIAN a také ceny Vámi požadovaného rozměru naleznete na www.nokiantyres.cz., popřípadě Vám veškeré informace rádi sdělíme na naší infolince 603 549 799.

Detail pneu

 

V naší nabídce samozřejmě nechybí ani další přední výrobci pneu jako Michelin, Good-Year,

Pirelli, Continental,

Dunlop.


 

V dřívější době pomalu nesplnitelný sen nyní součást každodenního života, kdy téměř za cenu plechových ráfků můžete svému čtyřkolovému miláčkovi dopřát ráfky z lehkých slitin, které dodají vozu sportovnější vzhled a díky snížení neodpružené hmotnosti vozu zlepšují jeho jízdní vlastnosti. Proto nabízí naše společnost homologované ráfky z lehkých slitin většiny předních evropských výrobců.

 

undefined

Než se pustíme do pneuservisu, každé kolo necháme důkladně umýt ve speciální myčce kol, aby se zbavila všech nečistot. Mechanicky očistíme středovou dosedací plochu ráfku.

Původní pneumatiky zujeme z ráfků, nové nazujeme (do velikosti 24") a celá kola vyvážíme s přesností 1g. Na voze důkladně očistíme dosedací plochy a kola namontujeme zpět na vůz. Po každé výměně kol (pneumatik) doporučujeme provést změření a případné seřízení sbíhavosti náprav (geometrii) Jedině tak lze považovat pneuservis za kompletní. Disponujeme nejmodernější 3D Laserovou geometrií HUNTER


Uskladnění pneumatik

 

PNEUHOTEL - nabízíme profesionální skladování právě nepoužívaných pneu,  popř. celých kol, při konstantní teplotě a bez přístupu světla. V  letních měsících Vám uskladníme kola zimní a v zimě naopak  kola letní za cenu 1Kč/ks/den.

 

 

 

 

 

 

Veškeré Vaše další dotazy rádi zodpovíme na info lince +420 603 549 799 nebo na adusum@adusum.cz

Nebo můžete rovnou 

Objednat servis


*


*


*

Infromace o vozidle

Typ servisu

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?