Zákaznická linka - 603 549 799

Servis a plnění klimatizace Praha 9 | ADUSUM

Servis a plnění klimatizace


Jsme odborným servisním místem pro údržbu a opravy klimatizace aut. Provádíme běžnou údržbu, plnění a opravy všech typů autoklimatizace. Dále provádíme dezinfekci ventilace a výměnu kabinového filtru. Údržbu a plnění klimatizace + dezinfekci ventilace ozónem provádíme bez objednání a na počkání plně automatizovanými přístroji.
Součástí údržby klimatizace aut je nejen odsátí původního chladiva včetně nečistot a vody, následná separace chladiva od těchto nečistot,  vakuování okruhu pro zjištění těsnosti systému a plnění předepsaným množstvím chladiva, ale hlavně přidání požadovaného množství maziva zajišťující dlouhou a bezproblémovou životnost celého systému.
Nejčastější závady autoklimatizace:
Netěsnost systému, díky úniku chladiva dochází ke snížení funkce klimatizace
Nefunkční kompresor klimatizace
Netěsný či mechanicky poškozený chladič klimatizace
Nesprávná funkce plnicích ventilů klimatizace

Dezinfekce ventilace:
Při kondenzaci vodních par se vzdušnými nečistotami na výparníku autoklimatizace umístěného ve ventilaci vozu totiž dochází k tvorbě organické směsi, která je "výborným" základem pro vznik bakterií, plísní a hniloby. Čištění a dezinfekce ventilace vozu pomocí ozónu ničí bakterie a plísně nacházející nejen ve ventilaci, ale v celé kabině vozu. Aplikovaná antibakteriální ochrana ventilace předchází tvorbě bakterií a mikroorganismů, následnému vzniku plísní a  zápachu v kabině vozu.

Odborná údržba klimatizace a dezinfekce ventilace je doporučena 1x ročně, prodlužuje se tak životnost celého systému a zajišťuje se tak svěží a kvalitní vzduch uvnitř vozu.

Objednat servis


*


*


*

Infromace o vozidle

Typ servisu

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?