Zákaznická linka - 603 549 799

Servis vozů VOLVO/SAAB/OPEL

Pečovat o kvalitní vozy je pro nás radost. Specializujeme se na servis vozů VolvoSAAB a OPEL Díky zkušenostem s těmito vozy získávaným od roku 1996 už víme "kam šáhnout" když je něco v nepořádku. Vlastníme nejmodernější diagnostické zařízení, technologie, přípravky, nářadí a příslušenství. K dispozici máme nejnovější technologické postupy oprav. Mechanici procházejí pravidelnými školeními jejich znalostí a dovedností, abychom vždy mohli zaručit nejlepší výsledek prováděných servisních úkonů. Používáme špičkové oleje a maziva značky Mobil1. Běžné náhradní díly při zachování kvality srovnatelné s díly originálními se pohybují na úrovni cen dílů na vozy tuzemské výroby. Oleje MOBIL

Brzdové komponenty, podvozkové komponenty, tlumiče, silentbloky, čepy, tyčky stabilizátoru, spojovačky řízení, výfukové systémy, rozvody, kladky, řemeny, spojky, setrvačníky, filtry, automatické převodovky, manuální převodovky, GO motoru, vstřikovače paliva, EGR ventily, turba, APC ventily, palivo, nasávaný vzduch, katalyzátory, DPF - filtry pevných částic, chladiče, intercoolery, světlomety, xenony, zapalovací svíčky, žhavicí svíčky, stěrače, žárovky, výbojky, montáž tažných zařízení, montáž parkovacích asistentů vč. couvacích kamer, instalace multimedií, instalace, údržba a opravy nezávislého topení Webasto a Eberspracher - veškeré díly pouze od renomovaných evropských výrobců! 

AUTOKLIMATIZACE - velmi často opomíjená součást vozu vyžadující pravidelnou údržbu a péči nejméně 1x ročně. Při kondenzaci vodních par se vzdušnými nečistotami na výparníku autoklimatizace umístěného ve ventilaci vozu totiž dochází k tvorbě organické směsi, která je "výborným" základem pro vznik bakterií, plísní a hniloby. Díky nejnovější technologii kterou disponujeme Vám můžeme nabídnout odborné plnění klimatizace chladivem R134a vč. doplnění správného množství maziva kompresoru. Vakuování s vysoušením a čištěním klimatizačního okruhu. Detekci úniku chladiva s následným odstraněním problému. Čištění a dezinfekce ventilace vozu pomocí ozónu ničí bakterie a plísně nacházející nejen ve ventilaci, ale v celé kabině vozu. Aplikovaná antibakteriální ochrana ventilace předchází tvorbě bakterií a mikroorganismů, následnému vzniku plísní a  zápachu v kabině vozu.

Zde se můžete objednat na servis klimatizace.

DIAGNOSTIKA - v současné době naprostá nezbytnost pro zjištění chybového kódu závady. Samotný chybový kód však závadu neřeší. Zde pak nastupují naše znalosti a dovednosti. 

PNEUSERVIS + PNEUHOTEL - umyjeme, přezujeme, vyvážíme, uskladníme. Dodáme kvalitní pneumatiky 1. jakosti předních světových výrobců přesně odpovídající Vašim potřebám

GEOMETRIE NÁPRAV - nejmodernější 3D laserová geometrie od světové jedničky, amerického výrobce HUNTER Engeneering Company + profesionálně vyškolení technici ADUSUM Vám zajistí to nejsprávnější nastavení podvozku Vašeho vozu. Správně seřízená geometrie náprav zvyšuje bezpečnost a jízdní komfort. Snižuje opotřebení pneumatik a nebezpečí vzniku aquaplaningu. Dopomáhá správné funkci bezpečnostních systémů ESP a ABS. Odborníci firmy HUNTER doporučují provádět geometrii s každou výměnou pneumatik.

VÝMĚNA ČELNÍCH SKEL, BOČNÍCH SKEL i SKEL 5tých DVEŘÍ - nejčastěji používaná autoskla máme běžně skladem. Všechna ostatní jsou k dispozici ve skladu našich dodavatelů s krátkým termínem dodání.

ŘEŠENÍ POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ - administrativu vyřídíme za Vás, vůz kvalitně opravíme, po dobu opravy poskytneme odpovídající náhradní vůz. 

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ SUCHOU i MOKROU CESTOU - tepování koberců, čalounění, stropnice, čištění a napouštění kožených sedadel včelím voskem, čištění oken, údržba pryžových těsnění dveří, oken a šíbrů, oživení plastů, ostranění letitých nečistot, hliníkovým ráfkům navrácení původního lesku. 

OBNOVA ČIRÝCH SVĚTLOMETŮ - zašlým polykarbonátovým čirým krytům světlometů vrátíme jejich původní krásu včetně nové povrchové UV ochrany pro delší životnost

STK + ME - vůz připravíme, pravidelnou i dovozovou STK + ME zajistíme

Zastupování na Magistrátu při prodeji vozu - převody, ztráta RZ či VTP, přihlášení dovezeného vozu 

Od listopadu 2008 jsme AUTORIZOVANOU opravnou GLASS-REPAIR č.002213, což nás opravňuje k provádění oprav čelních autoskel plně v souladu s legislativou Ministerstva Dopravy ČR dle Schvalovací dokumentace č. SD 186/98. Další z výhod pro Vás! Pokud máte na čelním skle podélnou prasklinu, malého "pavoučka" či jen malou "ďubku", stává Vaše vozidlo nezpůsobilé k provozu na veřejných komunikacích a Vám tak hrozí pokuta v řádech tisíců korun a ztráta bodů. Díky této nové technologii již není nutné měnit poškozené čelní sklo za tisíce korun. Stačí přijít za námi a my Vám toto poškození opravíme za cca 15% nákladů na výměnu skla! Nejen že ušetříte minimálně 85% nákladů, ale i spoustu času. Oprava čelního skla trvá totiž necelou hodinu! 

Po dobu opravy Vašeho vozu nabízíme zapůjčení náhradního vozidla SAAB nebo VOLVO zdarma.        Informujte se při sepisování zakázky.

Kontaktujte nás na info lince +420 603 549 799 nebo na adusum@adusum.cz

Přijímáme platební karty

Eurocard MasterCardVISA

Autodíly, dodavatelé


MOTOROVÉ DÍLY

bosch.gif mann.gif gates.gif skf.gif sachs.gif
valeo.gif luk.gif elring.gif victor-reinz.gif pierburg.gif

filtry
řemeny a kladky
svíčky a žhaviče
těsnění
spojky
chlazení, topenía klimatizace


BRZDOVÉ SYSTÉMY

jurid.gif bosch.gif linex.gif cd.gif guttmann.gif ad.gif

brzdové kotouče a destičky
brzdová hydraulika
brzdová lana


PODVOZKOVÉ DÍLY

boge.gif skf.gif gkn.gif meyle.gif febi.gif
kyb.gif ad.gif spidan.gif moog.gif sasic.gif

díly řízení
ložiska kol
poloosy, homokinetické klouby
tlumiče pérování, pružiny
silentbloky


VÝFUKOVÉ SYSTÉMY

bosch.gif bosal.gif

katalyzátory
výfuky
lambdasondy


KAROSÁŘSKÉ DÍLY

bosch.gif van-wezel.gif

světlomety
zrcátka
autoskla


AUTOELEKTRIKA

  blaupunkt klaxcar.gif hook.gif
philips.gif bosch.gif bosal.gif brit.gif

startery, alternátory
víčka, čidla, palce
benzínové pumpy


PŘÍSLUŠENSTVÍ

mobil1.gif good-year.gif liqui_moly.gif michelin.gif
nokian-tyres.gif castrol.gif teroson.gif loctite.gif

autobaterie
tažná zařízení
pneumatiky
žárovky
stěrače
oleje
autochemie
střešní nosiče
boxy
autorádia


Fotogalerie

Kliknutím na fotografii zobrazíte větší náhled fotografie.

Objednat servis


*


*


*

Infromace o vozidle

Typ servisu

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?